Organizuojamas piketas " Prieš Smurtą Ir Vaikų Traumavimą"

Mielos moterys ir visi kiti maloniai kviečiu prisijungti prie mūsų organizuojamo Piketo" Už Saugią Lietuvą Prieš Smurtą Ir prieš Vaikų Traumavimą" tuo pačiu mane palaikyti ir bendrai susivienyt jėgas neleisti vaikų atiminėti iš šeimų. Renginys daugiau liečia vaikų atiminėjimo ir institucinio smurto apraiškas Lietuvoje su tikslu jas sustabdyti labai Jūsų prašau nelikti abejingiems nes tai sisteminis susidorojimas su šeimomis įskaitant ir mano šeima tai liečia mūsų mažuosius , labiausiai pažeidžiamas žmonių grupes . Piketo dalyvių skaičius laukiam iki 35 žmonių žiūrėsime kiek žmonių iš viso ateis ir kiek jų susirinks.
Kada: 2021 m. birželio 10 d. nuo 10:30. iki 11:30 val. .
Renginio Vieta: pačiame Klaipėdos miesto centre 75 metrai nuo Klaipėdos apygardos Teismo rūmų tarp Daukanto g. 9, 11 namo ir Kanto g, sankryžos esančiame skvere, žmonės išsiskirstys atstumais pagal karantino reikalavimus pridėsiu prie aprašo vietos planėli, kur žmonės galimai stovės . .2021 m. birželio 10 d. bus organizuojamas prie Klaipėdos apygardos teismo rūmų Piketas dėl Vaikų atiminėjimo iš šeimų smurto artimoje aplinkoje bei institucinio smurto ir valdžios abejingumo Lietuvos žmonėms .2021 m. Birželio 10 d. ketvirtadienį nuo 11 val. Klaipėdos Apygardos Teisme vyks labai svarbus posėdis kuriame galimai spręs mano dukters globos likimą ir tik jūsų pastangos gali padėti man susigrazinti dukra jei parodysite kokia abejinga valdžia į viską žiūri pro pirštus. Ateiti galėsite visi mane palaikyti tam nereikia daug tik pasigaminti plakatą keletą jų spėjau pasidaryti ir aš kitus tikiuosi, kad atsinešite Jis, tikiuosi atsiras daugiau žmonių kurie nėra abejingi mano ir kitų tokiu kenčiančių mamų situacijai ateis palaikyti ačiū tiems kurie palaiko ir žino ką išgyvenu kiekvieną dieną liejimą ašaras aš be savo vaikų gyventi negaliu, o tie valdininkai kurie neva nusprendė geriau atiduodami mano dukrytę į 9 kartus teisto visuomenei pavojingo nusikaltėlio rankas yra beširdžiai išdraskė mano šeimą valdininkai kurie nusprendė palikti mergaitę gyventi su smurtautojais tėvų ir jo seserimi dabar po viso to jokių grėsmių nemato nuo atsakomybės bando išsisukti. Todėl mieli žmonės aš kreipiuosi į Jus ir labai prašau jūsų palaikymo., piketo tikslas yra atkreipti dėmesį į visuomenės skausmingiausias ir aktualiausias problemas tokiais kaip smurtas artimoje aplinkoje, vaikų atiminėjimas iš motinų piketo tikslas atkreipti instancijų dėmesį, kad išgirstų ir pamatytų kokia yra vėlgi mano situaciją ir panašiai kenčiančių nuo smurto moterų.
Neleiskime grobti iš mūsų vaikų traumuoti !! Dabar tokia šalies ir teisinės sistemos politika atiminėti vaikus iš gerų mamų ir atidavinėti neaiškios reputacijos teistiems tėvams smurtaujantiems, arba kitos abejotinos reputacijos globėjams .

Posakis kad iš "gerų mamų vaikų neatima" yra neteisingas

visi žinome Kručinskų atveju Geležiunenės, Jurgitos Matulaitienės bei daugybė kitu mamų iš kurių buvo atimti vaikai be jokiu objektyviu įrodymu tarnyboms perlenkiant lazd
Organizuojamas piketas
Galioja iki: 2021-07-02
Paskelbta: 2021-06-02
Kontaktai
Vardas: Ieva
Miestas: Klaipėda
Telefonas: tel. nr.
El. paštas: el. paštas
Panašūs skelbimai
Sudužusių ekranų keitimas GREITAI, PIGIAI IR KOKYBIŠKAI! (Visi miestai) - (Galioja iki: neribotai)

Sudužo ekranas? Kreipkitės, mes neabejotinai galime padėti! Sudužusių ekranų keitimas GREITAI,...

Joninių nuolaidos vaizdajuosčių perrašymui ir gps navigacijų atnaujinimui! (Visi miestai) - (Galioja iki: neribotai)

Joninių nuolaidos vaizdajuosčių perrašymui ir gps navigacijų atnaujinimui! IŠTARK kodą "PAPARČIO...

Dėžės iš gofruoto kartono - gamyba, prekyba (Visi miestai) - (Galioja iki: neribotai)

“Megapakas” UAB gamina pakuotes, dėžes įvairių išmatavimų ir konstrukcijų iš...

Medinių ir komozito terasų įrengimas (Vilnius) - (Galioja iki: neribotai)

Mūsų paslaugos: - Terasų įrengimas - Terasų renovacija - Terasų projektavimas - Terasų dangos...

Grupė Ant bangos - Renginių vedėjas Saulius Bušininkas (Archyvas)

Renginių vedėjas, atlikėjas Saulius Bušininkas! Muzikinė grupė Ant bangos Kojos skauda, sunku...

Visų tipų Riedžių, paspirtukų, elektroninių mašinų remontas Geriausia kaina ŠIAU (Šiauliai) - (Galioja iki: neribotai)

Visų tipų Riedžių, paspirtukų, elektroninių mašinų remontas Geriausia kaina ŠIAULIUOSE Kokybiškai...

į / iš Belgijos / Olandijos / Vokietijos / Lenkijos į Lietuvą *Galime parvežti (Kaunas) - (Galioja iki: neribotai)

į / iš Belgijos / Olandijos / Vokietijos / Lenkijos...

Nuotekų valymo įrenginiai (Archyvas)

Montuojame biologinius nuotekų valymo įrenginius, nuotekų surinkimo talpyklas, rezervuarus srutoms...